Teambuildingy a oslavy

Opravdu kreativní teambuilding

Klasické firemní večeře už nikoho nepřekvapí, na karaoke se nikomu nechce, a už vůbec nemluvíme o bowlingu. Pokud hledáte nové nápady na teambuilding, který vašim kolegům udělá radost, máme pro vás řešení. Zážitkový večer malování je skvělá volba pro firmy, které hledají nestandardní způsob organizování firemní akce.

Tvořivý firemní večírek

Koncept je jednoduchý. Za tři hodiny u nás zvládnete namalovat stylový obraz, který si na konci večera odnesete domů s dobrou náladou, skvělým pocitem a nezapomenutelnými vzpomínkami na jedinečný večer s kolegy. Naše lektorky se vám budou celý večer věnovat, se vším poradí a dokončit obraz zvládnou hravě i ti, kteří nikdy předtím nemalovali. V průběhu se najde čas na pokec, výborné občerstvení i kvalitní nápoje.

Teambuilding pro malé i velké firmy

Ať už máte menší kolektiv nebo se chystáte organizovat akci pro větší oddělení, rádi vám s tím pomůžeme. Vaši zaměstnanci ocení vaši snahu podpořit vztahy v týmu a rozvoj jejich potenciálu. Odměnou pro vás bude zvýšená loajalita zaměstnanců, jejich větší spokojenost a produktivita. Stojí vám tato malá investice za to?

Firemní akce nejen v Praze

Na zážitek vás rádi pozveme do elegantního prostředí restaurace Spojka Karlín, která vás naladí na tu správnou vlnu díky svému industriálnímu stylu s vysokými stropy, spoustou zeleně a prosklenými stěnami, vnášejícími do prostoru přirozené světlo. Můžeme ale navštívit i my vás a večer uspořádat v jiných prostorách, u vás v kancelářích, nebo i v jiném městě.

Večírek, oběd nebo firemní brunch?

Na rozdíl od klasických firemních akcí pro vás připravíme elegantní zážitek plný zábavy, strávený v pracovním kolektivu. Zážitek můžete uskutečnit například ráno před pracovním dnem a Váš tým nabít energií a posunout jejich produktivitu k maximu, spojit to můžete i s prodlouženým obědem, nebo se sejít večer, po skvěle odvedené práci.

Teambuilding na míru

Připravíme pro vás nezapomenutelný zážitek, který vaši firemní party zpestří. Rádi to zařídíme se vším všudy: catering s rozmanitou nabídkou nápojů a jídel, která příjemně překvapí jak masaře, tak i vegany, najdeme nejvhodnější prostoty a zorganizujeme další doprovodný program. Jednoduše, uděláme všechno pro to, aby o teambuildingu s námi vaši kolegové dlouho vyprávěli.

Zaujalo vás to?

Napište nám na e-mail info@artmoment.cz Vaši stručnou představu o konání akce, nebo zavolejte 704 606 280. Ozveme se Vám do 24 hodin a domluvíme s Vámi podrobnosti.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: